Loading...
Hakkımızda

GELECEĞİNİZE BİRLİKTE DEĞER KATALIM

 Aziz Şişman Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı, 2009 yılında emlak sektörüne adım atarak, uzmanlık alanında 14 yıllık deneyimi ile öne çıkan bir firmadır. Profesyonel bir ekiple yönetilen şirket, Aziz Şişman liderliğindeki deneyimli kadrosu ve sağlam kurumsal kimliği ile her geçen gün güçlenerek yatırımcılardan gelen güveni artırmaktadır.

 

Firmamız, her yeni güne daha fazla güven ve özveriyle başlamakta olup temel amacı, müşterilerinin kazançlarını en üst düzeye çıkarmak için özenle çalışmaktır. Bu hedef doğrultusunda, bünyemizde görev yapan profesyonel medya ekibimiz ve mimarlarımız aracılığıyla müşterilerimize bilgi ve görselliğin en uyumlu şekilde sunulmasını sağlamaktayız.

 

Aziz Şişman Gayrimenkul, sektörde önemli bir konumda bulunmanın yanı sıra müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı misyon edinmiş bir kuruluştur. Güvenilirlik ve kaliteli hizmet anlayışı ile bilinen firmamız, müşterileriyle uzun vadeli iş ilişkileri kurma amacı güder. Her aşamada profesyonellikten ödün vermeden hizmet sunarak müşterilerimize değer katmayı amaçlamaktayız.

Aziz Şişman
img

Vizyonumuz

Vizyonumuz;

Her yeni güne daha çok güven kazanarak, daha çok donanıma sahip olarak başlamak, hiç birşeyi göz ardı etmeden en küçük ayrıntılardan en büyük faydaları sağlayarak yatırımcıların memnuniyet ve güvenini kazanmak.

Misyonumuz

Misyonumuz;

Çalışanlarımız ile birlikte, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini her koşulda sağlamak ve yatırım aracınızın eksi ve artı yönlerini önünüze koyarak doğru yatırımın yapılmasını sağlamak.